...

Naklejki na wymiar i na zamówienie – sposób na skuteczny marketing

Niestandardowe naklejki z logo to łatwy sposób na promocję dowolnej marki. Mądrze zaprojektowane i świetnie wydrukowane naklejki na wymiar – pozwalając logo firmy podróżować tu i tam, jednocześnie oferując wiele sposobów na to, aby wizerunek marki trafił prosto w ręce potencjalnego klienta. Od rozdawania naklejek jako dodatkowego prezentu przy zakupie po dzielenie się nimi z nowymi fanami na dowolnym wydarzeniu lub targach, w których Twoja marka jest gospodarzem lub w której bierze udział. Istnieje wiele sposobów wykorzystania i włączenia niestandardowych naklejek do swoich codziennych strategii marketingowych.

Jak wybrać naklejki na zamówienie pasujące do logo i osobowości marki?

Wysokiej klasy drukarnie internetowe mogą przygotować dla Ciebie projekty w jednym kolorze lub w tylu kolorach, ile potrzebujesz. Taki druk naklejek daje naprawdę duże możliwości, ale i przynosi pytania o to – na jakie naklejki ostatecznie się zdecydować. Spójrzmy na kilka popularnych wersji.

Wlepki

Jest to popularny rodzaj naklejki do zastosowań promocyjnych i brandingowych. Zwykle dostępne są dostępne w wybranym przez Ciebie laminacie błyszczącym lub matowym, w każdym przypadku wyróżniając się niezwykłą trwałością. Błyszczące wlepki zdają się być najczęściej wybieranym przez marki faworytem. Z drugiej strony matowe – też są świetne. Mają satynowe wykończenie o niskim połysku i świetnie sprawdzają się w przypadku stylu vintage lub tradycyjnego – zatem, jeśli taki klimat interesuje Cię bardziej warto się nimi zainteresować. Zarówno matowe, jak i błyszczące naklejki typu wlepki można łatwo odkleić, przykleić i wykorzystać zgodnie z zamierzeniem.

Naklejki z białym atramentem

Są wydrukowane na krystalicznie przezroczystym materiale – więc wszystko, co widzisz, to Twoje logo i wzory na naklejce. Aby zwiększyć nieprzezroczystość Twoich projektów, drukarnia naklejek może wydrukować zamawiane przezroczyste naklejki z warstwą białego atramentu pod grafiką. Są one również popularnym wyborem w przypadku naklejek na okna i mogą być zadrukowane klejem do przedniej lub tylnej strony, co daje możliwość użycia tych naklejek na zewnętrznej stronie okna lub na wewnętrznej stronie na zewnątrz.

Jakie inne naklejki na zamówienie cieszą się popularnością wśród marek?

  • naklejki podłogowe,
  • naklejki foliowe na rolce,
  • naklejki easy dot,
  • naklejki ze złoceniem i srebrzeniem,
  • naklejki odblaskowe,
  • naklejki adhezyjne,
  • naklejki lewoczytelne,
  • naklejki foliowe na arkuszach.

Jak więc widać – jest wiele opcji do wykorzystania. Jednak decyzja o wyborze naklejek nie kończy się na typie produktu. Do rozważania są i inne czynniki, jak kształt, rozmiar, czy design.

Naklejki na wymiar – wybór odpowiedniego rozmiaru i kształtu

Wybór odpowiedniego rozmiaru naklejki jest ważny podczas projektowania niestandardowych naklejek z logo. Aby wiedzieć, jakie  naklejki na wymiar chcesz zamówić – zastanów się w pierwszej kolejności, jak wyobrażasz sobie, że Twoje naklejki będą używane? Czy chcesz, aby Twoi klienci umieszczali je na swoich zderzakach i zmieniali swoje samochody w podróżny billboard? Jeśli tak, zastanów się nad wyborem rozmiaru, który będzie wystarczająco duży, aby zrobić wrażenie i który będzie widoczny dla innych, gdy Twoja naklejka będzie podróżować. Podobnie jak w przypadku logo, kształt niestandardowej naklejki jest ważnym elementem projektu, który należy wziąć pod uwagę. Renomowane drukarnie, jak Cyfrowadrukarniaonline.pl zapewniają wysokiej klasy wycinanie laserowe, co oznacza, że Twoje naklejki mogą mieć klasyczny lub niemal dowolny, niestandardowy kształt. Warto się zapoznać z ich ofertą.

____

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.